Aankomende editie(s), ben jij erbij?

Tot snel 11 juni 2026

LICHTsessie #22 – Menno Lanting – Over Leiderschap & AI – 11 juni

Van Abbemuseum Eindhoven Over deze editie
Zeker! Hier zijn de SEO-vriendelijke teksten:.

In een informele setting brengen we gelijkgestemden samen om kennis te delen, ervaringen uit te wisselen en met elkaar te sparren over actuele vraagstukken in het vak. Zo ontstaan nieuwe inzichten, waardevolle ontmoetingen en een netwerk dat verder reikt dan de sessie zelf.

Met de LICHTsessies bouwen we aan een betrokken community van marketing- en communicatiedirecteuren en managers: een plek waar kennisdeling, inspiratie en ontmoeting samenkomen.

Veelgestelde vragen

LICHTsessies organiseren we voor managers en directeuren in marketing en communicatie.

LICHTsessies organiseren we voor managers en directeuren marketing en communicatie. Met inspirerende sessies zorgen we ervoor dat jij weer op de hoogte bent van de laatste ontwikkelingen. Daarnaast is het een mooi moment om te sparren met vakgenoten en je netwerk uit te breiden.

Aanmelden

Werk je als manager, directeur in marketing en communicatie? We nodigen je van harte uit voor de volgende editie!

Goed om te weten

De LICHTsessies zijn specifiek bedoeld voor professionals met een leidinggevende rol in marketing en communicatie. Andere marketing/ communicatie professionals nodigen we graag uit voor een van onze andere events.

Google Logo
4.3
75 ervaringen